АТ «Львівгаз» оштрафували за зловживання домінуючим становищем на ринку
На 68 000 гривень

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 24 жовтня 2023 року визнала, що АТ «Львівгаз» зловживало своїм домінуючим становищем на ринку послуг з приєднання об’єкта замовника до газорозподільної системи. Про це пише LVIV.MEDIA.
Встановлено, що АТ «Львівгаз» у період з січня 2020 року до квітня 2023 року висувало замовникам, яких приєднували до газорозподільної системи, додаткову умову, а саме: погодити проєкт на внутрішні системи газопостачання з газорозподільним підприємством. І це в той час, коли у технічних умовах вже передбачено встановлення вузла обліку газу в газових мережах зовнішнього газопостачання, тому погодження проєкту внутрішнього газопостачання Оператором ГРМ не потрібне.
Такі дії АТ кваліфіковано як зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку. За це «Львівгаз» оштрафовано на 68 000 гривень.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- Спецслужби затримали адвоката з Львівщини (ФОТО)
Найчитаніше
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- На Львівщині знайдено мертвою 16-річну дівчину
- На Сумщині поліг у бою командир відділення стрілецького батальйону Василь Солтис з Радехівщини
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Підліток, який вижив під час теракту в Івано-Франківську, розповів, куди мав закласти вибухівку
Коментарі