Атака «Кинджалами» по Львівщині: аналітики вказали на небезпечну тенденцію

Росіяни знову атакували один і той же об’єкт двічі з інтервалом у кілька годин

ФОТО: ілюстративне

У неділю вранці, 24 березня, окупанти завдали удар аеробалістичними ракетами «Кинжал» по одному із об’єктів критичної інфраструктури на Львівщині. Що задумали росіяни і про яку небезпечну тенденцію можна говорити після останніх масованих атак, ідеться у статті Defense Express.

У виданні зауважили, що росіяни атакували один і той же об’єкт критичної інфраструктури спочатку крилатими ракетами та/або “Шахедами”, а потім за кілька годин завдали повторного удару “Кинжалами”.

“Навряд чи російські військові в цьому епізоді могли лише за 3 з чимось години встигнути провести дорозвідку ураженого об’єкта, ухвалити рішення на повторний обстріл, підготувати до злету та підняти для атаки чотири МиГ-31К з ракетами “Кинжал”, – зазначають у статті.

На думку аналітиків Defense Express, окупанти спеціально завдали другий удар в той момент, коли на об’єкті вже могли розпочатися пошуково-рятувальні та відновлювальні роботи. Таким чином рф хотіла збільшити кількість жертв та руйнувань.

Видання нагадує, що аналогічну тактику ворог уже використав під час ракетного удару по Одесі 15 березня 2024 року. Тоді росіяни ударили по одному із об’єктів інфраструктури в місті, а коли на місце прибули рятувальники і медики – вгатили вдруге балістичною ракетою “Іскандер”. Це збільшило кількість жертв. Унаслідок атаки тоді загинула 21 особа, поранено 73 особи.

“Таке “ноу-хау” в тактиці терору рф “напрацювала” ще під час кампанії ударів по Сирії. Слід бути готовими, що тепер цю “сирійську” заготовку росіяни при обстрілах нашої інфраструктури можуть почати використовувати частіше”, – підсумували в Defense Express.

Нагадаємо, зранку 24 березня рф повторно завдала ракетного удару. Про це спочатку повідомили місцеві соцмережі та ЗМІ. Згодом очільник Львівської військової адміністрації Максим Козицький офіційно підтвердив ворожі пуски ракет. На цей раз ворожими гіперзвуковими ракетами «Кинджал».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також