Атака по Житомирщині: чому рекомендують не виходити на вулицю
Чи фіксують зараз забруднення повітря
![](/uploads/media/7c/70/7c70648851e263ec4d05fe0b99480670_w640.jpg)
У ніч на 8 квітня російські військові атакували об'єкт критичної інфраструктури в Житомирській області. Місцева влада повідомила про загрозу забруднення повітря, тому перевела школярів на дистанційне навчання. Але це більше превентивні заходи. Про це розповів очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко у ефірі «Радіо Свобода».
Голова ОВА уточнив, що близько 3:00 було атаковано об'єкт інфраструктури. За його даними, внаслідок удару постраждалих немає, і це найголовніше.
«Те, що Звягельською міською радою, органами місцевого самоврядування не рекомендовано сьогодні виходити на вулицю і прийнято рішення про те, що діти навчаються дистанційно, – це більше превентивний захід і перевірка нас на те, чи можемо ми працювати в умовах можливої ескалації», – пояснив Бунечко.
«Зараз прямої загрози немає, працює оперативно-слідча група для встановлення і фіксації злочинів рф проти мирної інфраструктури нашої держави», – запевнив він.
Нагадаємо, російські окупаційні війська у ніч на 8 квітні атакували південь України з використанням дронів-камікадзе типу «Shahed-136/131».
![](/uploads/media/86/a5/86a5801cbcd8d56191d95b0c75b9042d_w420.jpg)
Гуменюк назвала причини трагічного розстрілу полонених у Кринках
Пояснила, чому ворог зробив цю ситуацію публічною
![](/uploads/media/c4/fd/c4fdfdc94c41619d33c8bb0f54f7682c_w640.jpg)
В напрямку до Львова організовано реверсний рух через витік води у Сокільниках
Орієнтовний час завершення робіт – 18:00 год
![](/uploads/media/56/44/564428b962e535cd695e55e6f7512eda_w960.jpg)
Вибухи на ЗАЕС: у МАГАТЕ заявили про три прямі влучання
Відомо про одну жертву