Атака «Шахедами»: відомо, скільки дронів росія виготовляє та отримує для ударів по Україні

Аналітики нагадали, що маркуванням «К» росіяни позначають дрони вже російського виробництва

У неділю, 11 лютого, росія атакувала Україну дронами Shahed з маркуванням «К», номери яких перевалили за 1600, а також «И» з номерами понад 2600. Про це пише Defense Express.

«У рф йде досить активне і масштабне накопичення літако-снарядів типу Shahed-136, які ворог виробляє самостійно з комплектів і закуповує в Ірану», - йдеться у публікації.

Аналітики нагадали, що маркуванням «К» росіяни позначають дрони вже російського виробництва, що мають свої особливості конструкції. А маркування «И» відповідає дрону іранського виробництва.

Зазначається, що з початку липня 2023 року російська федерація виготовила понад 1600 таких БПЛА і ще 2600 одиниць отримала з Ірану.

Як повідомлялося, ворожі БПЛА атакували Україну: повітряні сили показали блискучий результат

«Тобто загалом з умовного липня 2023 року ворог запустив понад 3200 Shahed», - пише Defense Express.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим