«Авдіївка – це не просто фортеця»: екскомандир роти «Айдара» розповів, що буде з містом
На його думку, промзона Авдіївки схожа на «Азовсталь»
Росія прагне досягти успіху в окупації Донецької області. Але, попри навалу окупантів на Авдіївку технікою та живою силою, ворогу поки не вдасться захопити місто. Про це розповів командир штурмової роти батальйону «Айдар» 2014-2015 років, військовий аналітик Євген Дикий в ефірі телемарафону.
Він запевнив, що Авдіївка – «дуже міцний горішок», адже це укріпрайон. На думку експерта, промзона Авдіївки схожа на «Азовсталь».
«Але при тому – це ще промзона, де ми 8 років окопувалися, доповнювали промзону військовою фортефікацією. Тому для мене загадка – чому вони вирішили битися лобом саме об Авдіївку. Поки що всі їхні спроби штурмів виглядають суїцидально. Це втрати абсолютно непропорційні. Це якесь божевілля», – сказав Дикий.
Також він визнав, що збоку від Авдіївки не так все просто. На північ від Авдіївки росіяни просунулися на 5 км і перебувають в 3 км від траси забезпечення Авдіївки (якої саме, він не уточнив).
«На війні 3 км означає, що долітає все: не тільки артилерія, але й міномети. Тому користуватися трасою стало складно. Але Авдіївка – це не просто фортеця. Там ще запасів мінімум на 2 місяці. Тому поки що цей контроль траси їм дає небагато», – сказав аналітик.
Проте він запевнив, що нашим захисникам в Авдіївці дуже важко. Зокрема тому, що дуже велика активність російської авіації. За інформацією експерт, росіяни щоденно скидають на місто близько 20 п'ятсоткілограмових авіабомб К-500.
Читайте також: ЗСУ одним пострілом знищили два ворожі БТРи (ВІДЕО)
«Поки що наші захисники тримаються там впевнено. Авдіївку не візьмуть», – підсумував Євген Дикий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі