Авіакомпанії Європи можуть зіткнутися з дефіцитом авіаційного палива , - Financial Times
Запаси реактивного палива закінчуються, коли "вплив військової діяльності на вимогу" ще більше напружує поставки
Вже за 3 трижні авіакомпанії Європи можуть зіткнутися з дефіцитом авіаційного палива у разі, якщо Ормузька протока не буде повністю розблокована. Про це пише Financial Times з посиланням на компанію ACI Europe, яка представляє аеропорти ЄС.
ACI Europe попередила в листі єврокомісара з питань транспорту Апостолоса Цицикостаса, що запаси реактивного палива закінчуються, коли "вплив військової діяльності на вимогу" ще більше напружує поставки.
Представники організації уточнили і про "зростаюче занепокоєння індустрії аеропортів щодо наявності реактивного палива, а також необхідності активного моніторингу та дій ЄС".
"Якщо проходження через Ормузьку протоку не відновиться будь-яким значним і стабільним чином протягом наступних трьох тижнів, системний дефіцит реактивного палива стане реальністю для ЄС", – йдеться у листі.
Компанія акцентує, що ці проблеми посилить і літній сезон, коли туристи активно використовують послуги авіаперельотів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Велика Британія передасть Україні 120 тисяч безпілотників
За даними Міноборони, поставка "передових бойових технологій" вже почалася
Трамп заявив, що війна в Ірані "майже завершена"
За словами Трампа, ситуація опинилася під контролем після перекидання американських сил
Трамп пояснив, чому опублікував зображення себе у вигляді Ісуса
Трамп пояснив, що сприймав ілюстрацію як відображення медичної допомоги
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі