Авіаційний експерт назвав дві причини ранкової атаки по Старокостянтинові
Росіяни приділяють посилену увагу цьому місту
Росіяни зранку 7 жовтня атакували місто Старокостянтинів Хмельницької області. Про це авіаційний експерт Валерій Романенко сказав в ефірі "Radio NV"
"По-перше, 7 бригада тактичної авіації з літаками Су-24, які є носіями ракет Storm Shadow. Загальновідома інформація. Крім того, коли проводилися міжнародні навчання в Україні спільно з повітряними силами США, вони проходили на двох аеродромах. Один – Миргород. А другий – Старокостянтинів. У росіян серйозна підозра, що F-16 базуються на Старокостянтинові. Тому приділяють посилену увагу цьому місту", – сказав Романенко.
Він не виключив варіант того, що причиною удару РФ по Старокостянтинову є заява міністра оборони Нідерландів про передачу Україні першої партії літаків F-16.
"Треба базуватися на офіційній інформації. Схоже на те, що базовим аеродромом для F-16 визначено Старокостянтинів. Хоча це лише моя думка, жодним чином не хочу це стверджувати. Але це цілком можливо. Оскільки це цілком придатний аеродром для цього. Хоча в регіоні є ще кілька старих аеродромів, які також могли б використовуватися для цього", – сказав Романенко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі