Автобус медичного батальйону зіткнувся з військовою вантажівкою: багато медиків постраждало, є загибла

У ДТП потрапив автобус «Госпітальєрів»

Фото: facebook.com/yana.hospitallers

Депутат Верховної Ради та командир батальйону «Госпітальєрів» Яна Зінкевич повідомила про страшну ДТП. Їхній автобус зіткнувся із військовою вантажівкою, повідомляє «24 канал».

Як повідомила Зінкевич, автобус «Госпітальєрів» зіштовхнувся з військовим «КРАЗом». Мікроавтобус госпітальєрів зіштовхнувся з військовим «КрАЗом», в якого пробилось колесо. Вантажівка стояла наполовину на дорозі без жодних освітлювальних знаків. На жаль, внаслідок аварії, загинула людина.

«Наше сонечко «Австрійка» після 30 хвилин боротьби за життя, на жаль, померла. Вона отримала ушкодження голови, несумісне з життям. Останні роки вона проживала та мала родину в Австрії, але за покликом серця повернулась в Україну, щоб рятувати поранених і за останні дні надала допомогу десяткам поранених!», — написала Зінкевич.

Важку травму отримав травматолог «Корінф». Громадянин Греції отримав дуже серйозне ушкодження руки. Лікарям довелося ампутувати йому кисть, він вже не зможе займатися своїм фахом.

Анестезіолог Катерина має серйозні ушкодження ніг. Травми середнього ступеня отримали анестезист, нейрохірург та водій, їхні травми.

Зінкевич повідомила, що прощання з «Австрійкою» та молебень будуть відбуватись у Михайлівському соборі у четвер, о 12:30 год. Прощання — на Байковому кладовищі о 14:30 год.

«Прийдіть попрощатись зі справжньою героїнею, що вже безліч років проживала закордоном та мала забезпечене життя, але за покликом серця повернулась в Україну, щоб рятувати поранених», — закликала Зінкевич.

Фото: волонтер і медик Австрійка з Госпітальєрів загинула в ДТП (facebook.com/yana.hospitallers)

«Госпітальєри» — український волонтерський медичний батальйон, що бере участь у російсько-українській війні на Донбасі з 2014 року. Займається наданням першої медичної, домедичної допомоги та евакуацією поранених українських воїнів з найгарячіших ділянок фронту. Гасло — «Заради кожного життя!». За час існування МБ «Госпітальєри», під час російсько-української війни, врятовано близько 2750 українських бійців.

Як повідомлялося, на Тернопільщині п’яний водій в’їхав у службовий автомобіль поліції.