Азаров заявив, що «готовий допомагати Україні»

Допомагати формувати «новий уряд»

Екс-прем'єр часів Януковича Микола Азаров, який втік у Росію під час Революції гідності, раптово заявив, що «готовий допомагати Україні».

У Twitter Азаров заявив, що може допомогти формувати «новий уряд», зокрема й порадами.

Але на крісло прем'єра більше не претендує.

«Я готовий допомагати Україні! Я готовий брати участь у формуванні уряду, у тому числі й порадами, але не претендую на роль голови», - заявив Азаров.

Довідково:

Микола Янович Азаров (нар. 17 грудня 1947, Калуга, РРФСР, СРСР) — колишній український політичний і державний діяч, колаборант російського походження. 

Прем'єр-міністр України (11 березня 2010 — 28 січня 2014) від Партії регіонів, двічі виконувач обов'язків Прем'єра-міністра України (з 5 по 24 січня 2005 та з 3 по 13 грудня 2012), перший віце-прем'єр-міністр та міністр фінансів України в першому та другому урядах Віктора Януковича. Голова державної податкової адміністрації України в 1996—2002 роках.

З серпня 2015 року голова організації «Комітет спасіння України», організація вважає себе «законним урядом України в еміграції», не визнає діючу владу України, називає її «військовою хунтою». Після Революції гідності пішов у відставку та утік до Росії разом з Віктором Януковичем та деякими ішними проросійськими політиками. З 2014 перебуває під санкціями Євросоюзу за привласнення державних коштів та корупції в Україні.

Також, що росіяни задумали на Запорізькому напрямку.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт