АЗС дозволили збільшити націнку на паливо
Ціни на пальне зростуть

З метою запобігання дефіциту палива, що реалізується через мережу автозаправних станцій, уряд прийняв рішення про підвищення граничного рівня торговельних надбавок. Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Ці надбавки нараховуються до середньої вартості 1 літра палива, зокрема, дизпалива з 5 до 7 гривень з урахуванням ПДВ (на 40 %) та бензинів автомобільних з 4,55 до 6,50 гривень з урахуванням ПДВ (на 42,8 %).
Водночас, Кабінет Міністрів України продовжив термін дії порядку застосування граничного рівня торговельної надбавки (націнки) на продовольчі товари, що істотну соціальну значущість, на весь період воєнного стану та на три місяці після його припинення чи скасування.

Буковинець «заробив» майже два мільйони гривень за переправлення ухилянтів закордон
З кожного ухилянта чоловік брав 6 тисяч доларів

Державна допомога громадянам під час війни: оновлений перелік регіонів
З 1 травня вимушені переселенці зможуть отримати виплати

Синоптик повідомив, якою буде погода у травні
Мало опадів, але будуть зливи