Банк з російським капіталом закриє 45 відділень, у зв’язку з епідемією
Банк з російським капіталом, «Альфа-банк», повідомив про закриття частини своїх відділень та припинення роботи з готівковою іноземною валютою на час карантину.
Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті банку, пише Громадське.
«Призупинення роботи деяких відділень — необхідний захід в умовах поширення небезпечного захворювання в рамках заходів щодо карантину, уведених місцевою владою. Банк як соціально відповідальна компанія піклується як про клієнтів, так і про співробітників», — пояснюють в «Альфа-банку», який входить до переліку системно важливих українських банків.
Там зазначають, о клієнти банку матимуть змогу проводити всі операції онлайн, через інтернет-банкінг. Перелік закритих відділень за посиланням.
Крім цього, «Альфа-банк» призупиняє здійснення готівкових валютних операцій, таких як зняття валюти з рахунку у касі банку, купівля готівкової валюти.
Обмінювати валюту можна буде й надалі, але онлайн.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
1
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі