Банкір розповів, чого очікувати українцям від курсу долара найближчим часом
Яким буде курс до кінця тижня
Увечері 26 жовтня банки купують готівковий долар в середньому по 37,57 грн. Продають – по 38,1 грн.
Водночас, у листопаді в Україні очікується здорожчання готівкового долара. Втім, незначне – за прогнозами, курс буде в межах 38-39 грн. На поточному ж тижні вартість американської валюти очікувалася в районі 37,5-38,5 грн – і цей прогноз, до речі, справдився. Про це розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий OBOZ.UA.
Він зазначив: загалом ситуація на валютному ринку головним чином залежатиме від планів НБУ щодо розширення коридору можливих коливань на міжбанку.
«На фоні стабільної економічної ситуації, подальші кроки регулятора з лібералізації ринку можуть дещо вплинути на процес курсоутворення. Міжбанківський та готівковий курс будуть змінюватися трохи активніше, але це можуть бути рухи, як вгору, так і вниз (залежно від співвідношення попиту та пропозиції), однак не надто різкі», – пояснив банкір.
Яким буде курс до кінця тижня
До кінця тижня (29 жовтня) у банках готівковий курс долара буде на рівні 37,1-38,5 грн. За словами аналітика Олексія Козирева, в обмінниках курсовий коридор буде перебувати в межах від 37,4 грн до 38,3 грн.
Офіційний курс же, зазначив він, щодня коливатиметься в межах 2-5 копійок до того, що був попереднього дня. «Різкіших коливань НБУ не допускатиме, регулюючи це своїм курсом продажу валюти під час інтервенцій та обсягами таких операцій», – пояснив аналітик.
Сам же НБУ на 27 жовтня виставив офіційний курс на рівні 36,50 грн. Що на 3 коп. нижче за показник 26 жовтня.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі