Банкова вимагає пояснень від Пекіна через участь у війні китайців
Точної кількості китайських громадян, які воюють в Україні ще не з’ясовано, але, за попередньою інформацією, їх досить багато
Участь китайських «добровольців» у війні проти України у складі російської окупаційної армії потребує роз’яснень офіційного Пекіна, який заявляє про свій нейтралітет у конфлікті. Про це заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак в інтерв’ю для Corriere della Sera.
Точної кількості китайських громадян, які воюють в Україні ще не з’ясовано, але, за попередньою інформацією, їх досить багато.
«Їх десятки і десятки на різних точках фронту. Не знаю скільки, але багато. Це серйозна, масштабна справа, яку ми розслідуємо», - сказав Єрмак.
При цьому голова ОП наголосив, що не можна порівнювати китайських громадян, які воюють проти України у складі армії держави-агресорки, із тими іноземцями, які стали бійцями Сил оборони України.
«Китай завжди заявляв, що він нейтральний. Наші добровольці походять із тих країн, які підтримують нас. Пекін повинен надати нам роз'яснення», - зазначив Єрмак.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- На Львівщині відбувся акт вандалізму над фігурою Матері Божої
Коментарі
Конституция на паузе, какие ещё нужны объяснения? Раз она на паузе, то и суверенитет на паузе.🤣 В эту игру можно играть вдвоем ишх даже втроём.😂
Яке пояснення вони хочуть очікувати від країни, яка може розх.ярити весь світ ядерними бобами.