Батько Кузьми Скрябіна вперше назвав причину смерті дружини Ольги, мами легендарного музиканта

Віктор Кузьменко також поділився, як Кузьма написав вже легендарну пісню «Мам»

фото: mariaburmaka / Instagram

Ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв побував в гостях у батька Кузьми Скрябіна.

Як інформує ТСН, Віктор Кузьменко живе один – у вересні 2023 року чоловік став удівцем. Мама покійного музиканта пішла з життя у віці 76 років. Вперше після втрати дружини батько Кузьми наважився на відверту розмову. В ексклюзивному інтервʼю Віктор Кузьменко назвав причину смерті дружини та розповів, як Кузьма написав вже легендарну пісню «Мам».

скриншот ТСН

Мама Кузьми Скрябіна була найбільшою шанувальницею творчості єдиного сина, та пережила його на вісім років. У вересні 2023 року вона раптово померла, і сім'я артиста не висловлювалася в пресі на цю тему. В розмові з Єгором Гордєєвим батько Кузьми вперше розповів про хворобу покійної дружини.

«Її здолала важка хвороба. Вона лежала в лікарні у Львові протягом 7 місяців. У неї був інсульт. Згодом лікарі вже натякнули, що вони безсильні і нічого не можуть зробити. Потім вона ще три тижні була дома і стався другий інсульт. Її забрали на швидкій в реанімацію, а на другий день її не стало», - розповів Віктор Кузьменко.

Зараз батько Кузьми продовжує справу, якою вони займались з дружиною разом: у них була майстерня, де створювали декоративних ангелів та дзвіночки з кераміки.

Також, під час розмови з Єгором Гордєєвим, батько співака згадав, як його син написав пісню «Мам». Кузьма показав батькам трек, коли він вже був готовий. Співак написав його в дорозі, коли їхав до батьківської хати.

«Він їхав тоді з Івано-Франківська і завжди обирав такі дороги, які дозволяли йому швидше дістатися додому. І ось, якось, його занесло старою дорогою у ліс. Була вже ніч, лісовози, ще сталась пожежа: торфи горіли, дим. Він сказав: »Я так злякався, що я можу мами не побачити«. І от у нього протягом того якогось короткого часу той текст визрів», - пригадав Віктор Кузьменко.

Кузьма Скрябін з мамою Ольгою Кузьменко / Фото: instagram.com/bilyk_iryna

Читайте також: у кінотеатрах України стартував прокат фільму “Я, “Побєда” і Берлін”.

Нагадаємо, мама Кузьми Скрябіна Ольга Михайлівна Кузьменко померла 23 вересня 2023. Їй було 76 років. Жінку поховали у селищі Брюховичі на Львівщині, де жила родина музиканта.

 

varta1.com.ua: Новини

Наталя Андрійчук