Батько помер, мати ображала: поліція розповіла подробиці подвійного вбивства жінки та дитини на Буковині (відео)

2f616954c2297ae26198044a586d45fd
2f616954c2297ae26198044a586d45fd

Підозрюваний у вбивстві своїх матері та сестри на Кіцманщині, жив впродовж останніх двох місяців окремо від сім’ї, у дідуся. Про це повідомив заступник начальника слідчого управління Дем’ян Голянський. Основний мотив, чому він переїхав до дідуся — дорікання матері.

За словами начальника слідчого управління, підозрюваний мав психічний розлад та проходив раніше лікування. На цьому тлі у сина та матері були конфлікти через гроші. Хлопець мав інвалідність, через розумову відсталість і отримував пенсію.

Мама постійно ображала сина через його хворобу.

Жінка мала співмешканця, але на початку року вони розійшлися. Вона працювала у Чернівцях, шила одяг. Її чоловік, батько загиблої дівчинки та підозрюваного у вбивстві хлопця, два роки тому загинув у автокатастрофі.

Відомо, що рідні почали хвилюватися, що підозрюваний зник та не повертався додому кілька днів, — йдеться у публікації "Чернівецького променя".

Хлопець залишив розписку зі словами вибачення перед родичами. Зокрема, зазначив, що на все Божа воля.За словами поліціянтів, вони мають достатньо доказів, щоб підозрювати сина у вбивстві. Зараз проводять експертизу тіл загиблих. Є свідки, які бачили його у Кіцмані за добу після вчинення вбивства.

Нагадаємо, вчора, правоохоронці знайшли у криниці тіла 8-річної дівчинки та її матері. 

Правоохоронці подали в розшук Гушуватого Сергія Сергійовича, 1999 року народження, мешканця міста Кіцмань, якого підозрювали у подвійному вбивстві.