Батько врятував 6-річного сина під час ракетного удару росії

Батько прийняв осколки на себе

Фото: очільник ОВА Дніпропетровської області Сергій Лисак

У лікарнях Дніпра залишаються дванадцятеро поранених, які постраждали від обстрілу міста Підгородне «Іскандерами», йдеться в ТСН.

Шестирічний Давид у реанімації вже посміхається, коли згадує, як катався з друзями біля свого будинку, та за мить знов сумує, коли згадує, що його квартири вже нема.

Росіяни вдарили ракетою по місту Підгородне в суботу ввечері, коли майже всі жителі були вдома. “Хотіла залишитися на кухні мити посуд, але вирішила, не знаю чого, піти помити голову. Я була у ванній. Якраз була нагнута головою, мила голову. І просто бачу перед собою багато пилу. Вся в крові”, - пригадує мама Давида Анжела Спицька.

Поранена Анжела в реанімації разом із сином. У той вечір вони готувалися до випускного Давида у дитсадку. Батько зі складними пораненнями в іншій лікарні, медики намагаються повернути йому зір. “Дитина стояла біля нього. Він почув свист сильний і відкинув його просто на підлогу. У нас велика плазма і видно, його накрило цією плазмою. Це і спасло від осколків. Інші осколки полетіли в чоловіка. У нього повністю все тіло порізане”, - розповідає дружина.

Давид пам’ятає до дрібниць, як скривавлений вибігав із мамою. Випадковий водій, що проїжджав повз, доправив їх до медиків.

Внаслідок удару п’ятеро дітей постражали: двох дівчат після надання допомоги відпустили додому, трьох тяжкопоранених хлопчиків одразу прооперували. “Це черепно-мозкова травма, струси та струс головного мозку, множинні поранення м’яких тканин, обличчя, тулуба, кінцівок уламками після вибуху”, - описують стан дітей медики.

Окрім Давида та його мами, в реанімації залишається 15-річний Олександр, під час вибуху він був удома сам. Ще один одинадцятирічний хлопчик вже в хірургічному відділенні. На них чекає реабілітація. “Діти не будуть мати ніяких інвалідизацій, зроблено все можливе для цього. І вони, я сподіваюся, в повному одужанні випишуться з нашої лікарні. Я думаю, що психологічна травма, яку вони отримали, вона залишиться з ними на все життя”, - додають медики.

Мати пораненого хлопчика не може стримати сліз. Каже, найбільше переживає за сусідів, що через ракету росіян втратили донечку. Дворічна Ліза загинула внаслідок удару, її мати у вкрай тяжкому стані в реанімації, прогнози лікарів - 50 на 50.

У більшості поранених домівок уже немає.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів

Читайте також