Батьки вбивці 11-річної Дарини постійно принижували та били синів
Батьки підозрюваного у вбивстві 11-річної Дар'ї Лук'яненко Миколи Тарасова били дітей палицею і називали «сволотою» і «скотом».
Про те, як жила сім'я, розповіли в ефірі програми «Говорить Україна» жителі Іванівки на Одещині, де і трапилася трагедія, передає Обозреватель.
«Я тримала контейнер на ринку, ми були поруч, я все чула... Він (батько Миколи) вічно їх принижував, обзивав, він навіть бив їх. Рік тому діти були вже дорослі, Колю ми ось цього не бачили, а старший, він їм допомагав. Він його палицею перетягнув, і так дитина йшла через весь базар із палицею. Він вічно їх паскудив, бив, мама навіть слова не говорила», – поділилася місцева жителька Ганна Зборовчук.
За її словами, батько не раз допускав грубі висловлювання в бік синів: називав їх «сволотою», «скотом» і «падлом», а також погрожував убити.
Ще одна знайома родини Анжеліка Кришталь підтвердила, що знущання дійсно мали місце. Дівчина розповіла, що в Іванівці ходили чутки про те, що батьки могли навіть розбещувати Миколу і його брата.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі