Байден схвалив постачання Україні касетних боєприпасів, - ЗМІ

рішення оголосять уже сьогодні

Фото з відкритих джерел

Президент Сполучениш Штатів Америки Джозеф Байден схвалив надання Україні касетних боєприпасів. Про це пише The Washington Post передає Цензор.НЕТ

За даними видання, про рішення може бути оголошено вже сьогодні.

Раніше агенція Reuters повідомляла, що завтра (7 липня) Сполучені Штати оголосять про надання Україні нового пакету допомоги, до якого увійдуть зокрема касетні боєприпаси. 

Однак у Пентагоні заявили, що це питання досі розглядається.  Про це повідомив речник Пентагону генерал Патрік Райдер.

«Це питання, яке зараз перебуває в процесі розгляду», - зауважив представник оборонного відомства США на запитання журналістів.

Він також поінформував, що Сполучені Штати мають кілька типів касетних боєприпасів на складах.

«Ті, що розглядаються для передачі, не включають застарілі варіанти, коефіцієнт відмови яких перевищує 2,35%»,- уточнив Райдер.

Він також зазначив, що Пентагон врахував статистику по старих 155-міліметрових боєприпасах, які стояли на озброєнні кілька десятиліть тому.

«Тож, ми ретельно відбираємо снаряди з нижчими показниками відмови, по яких ми маємо останні дані тестування»,- зазначив Райдер.

Читайте також: якщо Україна не переможе: віце-президент зробив сумний прогноз для США

Він також підкреслив, що коли йдеться про підтримку України та надання їй можливостей, необхідних для ефективного ведення бою, «єдність союзників і партнерів надалі залишається дуже потужною». 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена