БЕБ на Львівщині викрило нелегальну мережу з продажу електронних сигарет
В результаті 11 обшуків вилучено товар вартістю понад 36 млн грн
Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області викрили нелегальну мережу з продажу електронних сигарет та рідин до них. Про це інформує БЕБ Львівщини.
Група осіб налагодила продаж випаровувачів, рідин та аксесуарів до них через торгові точки у Львові.
В результаті проведених у складських приміщеннях, торгових точках та за адресами проживання фігурантів обшуків вилучено майже 105 тис. електронних сигарет, рідини, пристрої для випаровувачів тощо. Їх орієнтовна вартість становить понад 36 млн грн. Крім того, детективи вилучили компʼютерну техніку, мобільні телефони, документацію та готівку в гривні, доларах та євро в еквіваленті понад 1 млн грн.
Триває досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Призначено судові експертизи.
Оперативний супровід у кримінальному проваджені здійснювали працівники обласного управління СБУ у Львівській області. Процесуальне керівництво - Львівська обласна прокуратура.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
- Українцям радять готуватися до можливих найгірших сценаріїв у енергетичній системі
Коментарі