БЕБ викрили “волонтерів”, які ввозили техніку під виглядом гуманітарної допомоги: деталі
Вартість вантажу встановлюється
Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області викрили “волонтерів”, які намагалися ввезти вінілові програвачі під виглядом гуманітарної допомоги з Польщі.
Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.
Дороговартісне обладнання ввозили через пункт пропуску «Ягодин». Вантаж намагалися видати за радіозапчастини для однієї з військових частин Збройних сил України.
Щоправда, гарантііний лист від військової частини, який зловмисники представили на пункті пропуску має ознаки підробки.
Детективи провели обшук вантажного автомобіля, за результатами якого вилучено 50 коробок з аудіосистемами. Вартість вантажу встановлюється.
Встановлено, що схему налагодили для ухилення від сплати обов’язкових платежів до бюджету під час переміщення через митний кордон.
Згаданий благодійний фонд працює в Україні вже 9 років.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 212 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) здійснюють детективи територіального управління БЕБ у Волинській області спільно з Держприкордон службою за процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі