БЕБ вилучило партію контрабандних телефонів вартістю 20 млн грн (ФОТО)

Під час обшуку автомобіля правоохоронці виявили за обшивкою сховані контрабандні мобільні телефони, було вилучено 424 iPhone різних моделей

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області вилучили контрабандні мобільні телефони орієнтовною вартістю 20 млн грн.

Як повідомили у теруправлінні БЕБ у Львівській області, слідством встановлено, що техніку завозили в Україну, приховуючи від співробітників Держмитслужби. Зокрема, під час проходження перевірки на кордоні фігурант обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», яка призначена для людей, у яких відсутні товари, що підлягають обов’язковому декларуванню чи оподаткуванню. Водночас під час обшуку автомобіля правоохоронці виявили за декоративною обшивкою сховані контрабандні мобільні телефони. В результаті було вилучено 424 iPhone різних моделей та автомобіль.

Досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 201-3 Кримінального кодексу України (контрабанда товарів) здійснюють детективи Теруправління БЕБ у Львівській області. Оперативний супровід та сприяння у кримінальному проваджені – 7 Прикордонний загін Держприкордонслужби України та Львівської митниці. Процесуальне керівництво – прокурори Львівської обласної прокуратури.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  4. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  5. Трьох львів’ян полеглих на війні проведуть в останню земну дорогу 18 грудня у Львові