БЕБ забезпечило відшкодування понад 4,8 млн грн податків
Кримінальне провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності
Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області завершили досудове розслідування щодо ухилення від сплати податків місцевою компанією, що займається продажем напоїв. Про це інформує БЕБ Львівщини.
Слідством встановлено, що бухгалтер компанії умисно внесла до податкової звітності неправдиві відомості. Зокрема вона не відобразила суми ПДВ від продажу алкогольних напоїв, що призвело до заниження податкового зобов`язання з ПДВ та ухилення від сплати податків на 4,8 млн грн.
В ході досудового розслідування детективи Теруправління забезпечили відшкодування завданих бюджету збитків у повному обсязі.
Службовій особі підприємства повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України.
Наразі досудове розслідування завершено. Кримінальне провадження скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.
Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Львівської обласної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі