Без економії електроенергії: в Одесі відкрили льодову ковзанку у лунапарку (ФОТО)
У магазинах горять свічки
Одеський лунапарк, що розташувався багато років тому в парку Шевченка, працює з великою кількістю світла. Про це пише Думська.
У той час, як сотні тисяч одеситів цілодобово не отримують електрики, всі гірки, гойдалки, колесо огляду та інші атракціони працюють і світяться, як новорічна ялинка.
Навколишні вулиці та будинки при цьому занурені у повну темряву: світло у віконцях одеситів можна побачити лише завдяки наявності у мешканців незалежних джерел живлення.
У булочній на сусідній вулиці продавці запалили свічки. За 50 метрів від ігроленду розташована новітня одеська трансформаторна підстанція «Маразлієвська», але живлення подається тільки в лунапарк.
Сьогодні там відкрилася льодова ковзанка. Зрозуміло, що в темряві ніхто не кататиметься, але обладнання з виробництва та підтримки льоду потребує серйозних витрат та постійної подачі електроенергії.
Нагадаємо, росія вперше за цей час вивела носій «Калібрів».
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі