Безугла закликає владу готувати до оборони дві області
Вона розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського
Народна депутатка Мар’яна Безугла розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського через втрати територій, які переходять під контроль російської армії. Про це Безугла написала у соцмережах.
Нардепка заявила про загрозу від окупантів для двох міст – на Дніпропетровщині та Харківщині.
“Селидове вже переважно росіянами завойоване. До Купʼянська вони зайшли. Половину Курщини вже повернули. Потрібно готувати кругову оборону Павлограда та Ізюма”, – написала Безугла.
Водночас вона нагадала свій допис від 24 вересня, в якому заявляла, що росіяни планують “створити плацдарми поблизу п'яти обласних центрів і нищити їх: Запоріжжя і Дніпро, до яких вони поступово наближаються, Харків і Херсон, що вже тривалий час зазнають постійних атак, а також Суми”.
За словами нардепки, військове керівництво “зайняте “курською пісочницею” і забирає туди бригади”.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У понеділок Львівщина попрощається зі захисником Василем Олійником
Коментарі