Біля кордону з Румунією заплутались у єгозі двоє молодиків, які намагалися перетнути кордон (ФОТО)
Обидва були затриман прикордонниками за кілька метрів від кордону
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/50/f5/50f5fe3f96im4ec3b55e0048ec232348ddmurtqpt0t2p5k_image.jpg)
21-річний та 22-річний чоловіки намагалися перетнути українсько-румунський кордон, однак їм цього не вдалося зробити - вони заплутались у єгозі та їх затримали прикордонники. Про це 18 листопада повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Рух двох осіб у бік державного кордону з Румунією прикордонний патруль виявив пізно ввечері на ділянці відділу «Порубне».
На вимогу прикордонників зупинитися порушники не відреагували та вдалися до втечі. Однак далеко втекти їм не вдалося. Один із порушників заплутався у дротяних загородженнях, інший подер куртку. Обидва були затримані за кілька метрів від кордону.
Прикордонники з’ясували, що порушники є мешканцями Одеської та Вінницької областей 2001 та 2002 років народження.
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
![](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/ff/bf/ffbf5d5f5dfe4690b0111e82f636160fy5kgykah4nsish2_image.jpg)
Раніше повідомляли: на кордоні з Румунією знайшли мертвого українця
Відносно затриманих склали матеріали про адміністративне правопорушення.
varta1.com.ua: Новини
![У ЗСУ розповіли, як їм вдається стримувати лінію фронту](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/1f/a0/1fa0dc18c08841b3ac9b26809edbaefe9esbi6jowm08vok_conv_image-small-16x9.jpg)
У ЗСУ розповіли, як їм вдається стримувати лінію фронту
Українські бійці вигадують нові технічні засоби у польових умовах
![У ДТП на Хмельниччині травмувалися четверо людей](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/d4/45/d44596a1ac4348e5902c3b5816c6f9bf3h8bb4tmlvskwel_conv_image-small-16x9.jpg)
У ДТП на Хмельниччині травмувалися четверо людей
На Шепетівщині поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди
![На Закарпатті в будинку на Святвечір четверо людей отруїлися чадним газом](https://varta1.com.ua/uploads/media/images/image/ba/53/ba53eb99582d46e8b3781dfe8335c8bfr2p0lmlbqjoqtaf_conv_image-small-16x9.jpg)
На Закарпатті в будинку на Святвечір четверо людей отруїлися чадним газом
Постраждалих госпіталізували до лікарні, серед них – двоє неповнолітніх
Найкоментованіше
- Економічна угода, яку США запропонували Україні, викликала жах і паніку в Києві, - The Telegraph
- На Рівненщині сотня чоловіків бунтує проти обмежень біля кордону з білоруссю
- Воїн зі Львівщини отримав вже третю відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ
- Загинув кур’єр: затримано організаторів теракту у Кам’янці-Подільському (ФОТО)
- У Міносвіти відреагували на відео зі школи, де учні показали сценку про побиття військовослужбовця ТЦК
Коментарі