Біля Львова у ДТП постраждали 84-річний водій та 69-річний пішохід (ФОТО)
Слідчі відділу поліції №3 відкрили кримінальне провадження
На Львівщині у дорожньо-транспортних пригодах, які сталися 14 жовтня, постраждали двоє людей.
Як повідомили у поліції, 14 жовтня близько 10:40 на автодорозі «Київ-Чоп» в межах села Солонка Львівського району, зіткнулись автомобілі BMW X1, яким керувала 36-річна львів’янка та АЗЛК-2140 під керуванням місцевого мешканця віком 84 роки. Внаслідок зіткнення водій АЗЛК отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.
Цього ж дня, 14 жовтня, близько 21:20 на автодорозі «Львів-Пустомити» у межах села Сокільники Львівського району, водій автомобіля Ford Escape, 38-річний житель міста Пустомити, скоїв наїзд на пішохода - місцевого мешканця віком 69 років, який переходив проїзну частину поза межами пішохідного переходу. Внаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.
Читайте також: На Львівщині водій Opel збив жінку на пішохідному переході
За даними фактами слідчі відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Поліцейські встановлюють обставини подій.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- РФ озвучила нові погрози Україні, і вимагає «прийняти рішення»
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Європейська країна позбавлятиме українців соціальної допомоги за відмову виходити на роботу
- На Харківщині загинув Герой зі Львівщини Микола-Святослав Заяць
- У Львові пролунав вибух (ВІДЕО)
Коментарі