Біля Львова у ДТП постраждали троє людей (ФОТО)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 серпня поблизу села Великі Грибовичі
19 серпня, близько 17:00, поблизу села Великі Грибовичі Львівського району, відбулося зіткнення автомобілів Volkswagen ID5, яким керувала 41-річна жителька Жовкви, та Hyundai Santa Fe під керуванням 51-річного львів’янина.
Як повідомили у поліції, внаслідок ДТП водії обох транспортних засобів та пасажир Hyundai Santa Fe, 70-річний мешканець Львівського району, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу.
Читайте також: На трасі у Стрийському районі унаслідок ДТП водійку затиснуло деформованими конструкціями автомобіля
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Сирський обмежив термін перебування військовослужбовців на «нулі»
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Поліцейські Львівщини ззатримали молодиків, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
- У Львові демонтували 10 кіосків на зупинках і вулицях міста
Найчитаніше
- На Львівщині пошкоджено службовий автомобіль ТЦК та СП
- На війні загинув Герой зі Львівщини Назар Стадник
- Смерть немовляти у Львові: поліція просить допомогти ідентифікувати речі зі сумки (ФОТО)
- Увага! У Рівненській області розшукують озброєного чоловіка
- На Львівщині чоловік захворів на рідкісну хворобу, яку пов’язують із немитими продуктами
Коментарі