У Чорному морі біля Криму зафіксували чотири землетруси

АКТУАЛЬНО

У Чорному морі неподалік тимчасово окупованого Кримського півострова зафіксували аномальну сейсмічну активність.

Протягом кількох годин там сталося одразу чотири підземні поштовхи, найпотужніший з яких досяг магнітуди 3,8 бала. Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю.

Серію землетрусів зареєстрували вранці 22 червня. Перший підземний поштовх фахівці зафіксували о 05:09, а наступні хвилі сейсмічної активності відбулися о 05:27, 06:14 та 07:11. Епіцентри всіх чотирьох коливань розташувалися в акваторії Чорного моря приблизно за 13 кілометрів від берегової лінії, а їхні осередки залягали на глибині від 16 до 25 кілометрів.

«За класифікацією землетрусів відноситься до відчутних», – йдеться в повідомленні.

За інформацією місцевих пабліків, підземні коливання чітко відчули жителі в різних районах Севастополя. Наразі жодних даних про руйнування інфраструктури чи постраждалих людей не надходило, а фахівці продовжують стежити за ситуацією в морі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зеленський називає вибори під час війни ризиком
  2. Прокуратура опублікувала відео моменту наїзду двох BMW на батька з дитиною у Львові
  3. Зеленський назвав збитки Росії від ударів по складах Wildberries
  4. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК молодшого сержанта Олександра Боднара
  5. У Львові водії двох BMW збили чоловіка та його доньку

Найчитаніше

  1. У Львові стався вибух в аптеці
  2. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК (ВІДЕО)
  3. У Львові біля ТЦК помер чоловік (ОНОВЛЕНО)
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На Львівщину повертається загиблий Герой, який з 2023 року вважався безвісти зниклим