Біля вокзалу у Стрию жорстоко побили 66-річного чоловіка, підозрюваний вже у поліції
Зловмисник втік
У місті Стрий відбулась бійка між двома перехожими поблизу вокзалу.
Слідчо-оперативна група, оперативники кримінальної поліції та екіпажі сектору реагування патрульної поліції Стрийського районного управління поліції Львівщини прибули на місце злочину.
Між 66-річним місцевим мешканцем та 31-річним жителем одного з сіл Стрийського району виник конфлікт. Під час сварки, останній завдав кілька ударів рукою по голові потерпілому. Від отриманих травм той втратив свідомість та помер на місці події.
Після скоєного, зловмисник утік. Правоохоронці оперативно розшукали його за описом та затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Читайте також: У понеділок Львів проведе в останню путь трьох полеглих Героїв (ФОТО)
Невдовзі слідчі територіального підрозділу поліції повідомлять затриманому про підозру. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк до десяти років.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі
Буде сидів.