Білорусь і росія почнуть спільні авіаційні навчання

Це анонсувало міноборони Білорусі

ФОТО: ілюстративне

Міністерство оборони Білорусі анонсувало проведення спільних із росією льотно-тактичних авіаційних навчань.Навчання пройдуть із метою підвищення рівня їхньої бойової підготовки.

Про це повідомляє міноборони Білорусі.

«Від російської сторони в даному заході візьме участь військове формування повітряно-космічних сил. Спільна підготовка білоруської та російської складових регіонального угруповання військ носить комплексний характер і охоплює не тільки бойовий компонент, але й усі системи забезпечення», - йдеться в повідомленні.

 Також у білоруському міноборони повідомили, що на території їхньої країни триває нарощування регіонального угруповання військ росії та Білорусі.

«Сьогодні, виходячи з ситуації, що складається, цей процес проходить поетапно. До Республіки Білорусь продовжують прибувати особовий склад, озброєння, військова та спеціальна техніка збройних сил російської федерації. З підрозділами, що прибувають, на полігонах Республіки Білорусь сплановано подальше проведення заходів бойового злагодження», - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, у Повітряних силах пояснили навіщо до білорусі прилетів специфічний літак.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також