Білоруські добровольці захопили в полон російського снайпера (ВІДЕО)
Його напарника було ліквідовано в бою

Бійці Батальйону імені Кастуся Калиновського взяли в полон російського снайпера. Його допитали і надали медичну допомогу, повідомляє «Оbozrevatel».
Його напарника було ліквідовано в бою. Про це білоруські добровольці, які встали на захист України, повідомили у «Telegram»-каналі батальйону.
На викладеному білорусами відео чоловік із зав’язаними очима на зв’язаними за спиною руками відповідає на запитання захисників України.
Він розповів, що звуть його Владиславом Литовченком, уродженцем Краснодарського краю РФ, зі станиці Нововолодимирської.
Полонений розповідав все ту ж традиційну для росіян байку, що він їхав на полігон.
«Прибув сюди на ешелоні. Спочатку сказали, що їдемо на полігон. Потім нас вивантажили після Армянська на станції і почали видавати бойову зброю», — каже він.
«Як ти тут опинився? Класно тут?», — питають воїни.
«Не зовсім», — відповідає окупант, який, схоже, у цей момент вже плаче.
Ні дівчини, ні дружини у нього немає. Тож він з дозволу військових передав вітання матері, Наталії Миколаївні Литовченко.
«Любиш маму?», — запитали у полоненого військові. Отримавши ствердну відповідь, вони запитали: «А як гадаєш, місцеві жителі своїх батьків не люблять? Навіщо ж ти сюди приперся?».
«Нас відправили», — пробурмотів у відповідь росіянин, що входив до снайперської пари.
«Після затримання російському снайперу, який вирішив здатися у полон, було надано медичну допомогу», — зазначили бійці білоруського підрозділу.

varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
Коментарі