Білоруські силовики отримали розпорядження шукати росіян, які втікають з РФ від мобілізації
Всі авто на російських номерах перевірятимуть...
Лукашенківські силовики вишукуватимуть російських ухилянтів, які втекли до білорусі з росії після оголошення мобілізації, пише «РБК-Україна».
«Після оголошення «часткової» мобілізації в РФ росіяни призовних параметрів намагаються залишити країну. Одним із напрямків вони обирають білорусь. Однак вони забувають, що білорусь, наразі, є підконтрольною росії державою. Диктатори без проблем видають один одному необхідних людей», — пише білоруське видання «Мая Краіна Беларусь».
Білоруські силовики ще вчора отримали розпорядження вишукувати росіян, які намагаються уникнути мобілізації. Однак, розпорядження наразі діє лише в усній формі.
Силовикам наказано спостерігати за «квартирами на добу», входити в контакт із власниками житла й спостерігати за новими машинами із російськими номерами.
Як повідомлялося, Лукашенко заявив, що готовий піднімати по тривозі своїх військових.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі