Більшість інцидентів з ТЦК у червні виявилися фейками та ІПСО, - Сухопутні війська
Лише 36 випадків (14%) підтвердилися, мали під собою реальні підстави та були перевірені
Більшість інцидентів, пов'язаних із ТЦК минулого місяця, виявили маніпуляціями, фейками та ІПСО. Про це повідомили Сухопутні війська.
Так, там заявили, 86% такої інформації - фейки та ІПСО.
"Лише 36 випадків (14%) підтвердилися, мали під собою реальні підстави та були перевірені", - йдеться в повідомленні.
У Сухопутних військах додали, що 1 особу відсторонено від виконання обов’язків, 5 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 30 службових розслідувань тривають
"Суспільство має бути поінформоване про факти порушень, розслідування та покарання всіх, хто не дотримувався своїх посадових обов’язків, або порушив Закон. Ми розуміємо, що лише відкрита звітність, прозорість та правда можуть протистояти величезному ресурсу російської пропаганди, на яку ворог не шкодує, ані грошей, ані зусиль", - резюмували там.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- На війні загинув 21-річний Герой зі Львівщини
Коментарі
Провели ці перевірки не щоб виявити проблеми і наказати винних,а для замилювання очей українцям!!!! Для чого щось перевіряти якщо можна взяти тих людей які в відеороликах гуляють по інтернету,і привселюдно їх покарати якось з ізюминкою, або відправити в ті підрозділи де вони бусифікували людей.... Так тоді чисто по відео буде виявлено більше порушень ніж комісією з КСВ...... І шукати не треба є відео-доказ,є реальні люди все ясно як білий день
Тобто із 36 підтверджених випадків, лише одну людини відсторонили і п'ятьом дали догани?