Біля Львівського університету розквітли дві тисячі білих і рожевих тюльпанів (ФОТО)

Клумбу відновили три роки тому за проєктом Арнольда Рьорінга, найвідомішого львівського садівника

ФОТО: ЛМР

На клумбі Рьорінга навпроти Національного університету імені І.Франка розквітли дві тисячі білих і рожевих тюльпанів. оли відцвітуть тюльпани, цибулини заберуть на зберігання до наступної висадки, а на їхньому місці з'явиться різнокольорова газанія. Вона ростиме, як і тюльпани, по периметру квітника. Про це повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів Львівської міської ради.

Щомісяця тут цвістимуть різні квіти.

«У центрі клумби тим часом розростаються багаторічники, якими поступово засаджують парки та сквери Львова. Це юка, кизильник, астильба, вейгела, гортензія, тис ягідний. Багаторічники – це не лише красиво, а й раціонально. Оскільки не потрібно щороку витрачати кошти на купівлю рослин. Астильба, вейгела та гортензія цвістимуть по черзі аж до осені», – зазначили в управлінні.

Фото: ЛМР

Доглядають за клумбою працівники Львівського комунального підприємства «Зелений Львів». Плани щодо догляду складає управління екології та природних ресурсів міста. 

Як повідомлялося, в межах об'їзної траси: у Львівській області стався зсув земляної дамби

До слова, клумбу перед парком Франка, відновили три роки тому за проєктом Арнольда Рьорінга, найвідомішого львівського садівника. Це не єдина клумба у місті авторства видатного садівника. Клумби, які запроєктував Рьорінг, також є на проспекті Свободи та у Стрийському парку.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також