Біля Львова чоловік вкоротив собі віку за автобусною зупинкою
У середу, 26 лютого, у Жовківському районі, що на Львівщині чоловік наклав на себе руки, поблизу зупинки громадського транспорту.
Трагедія трапилась в селі Кам’янці-Липник, повідомив кореспондент «Гал-інфо».
За автобусною зупинкою, яка розташовується при дорозі міжнародного значення «Тернопіль–Львів–Рава-Руська», було виявлено тіло чоловіка, який, попередньо, повісився.
Відомо, що 42-річний чоловік проживав у Городоцькому районі й того дня повертався із заробітків у Польщі.
«Він зловживав алкогольними напоями, неодноразово проходив лікування. Згодом, поїхав на заробітки у Польщу, але там також пиячив, через що і мав конфлікт з роботодавцем», — розповів у коментарі начальник Жовківського відділу поліції Андрій Коцур.
За словами правоохоронця, перед скоєнням самогубства чоловік розмовляв по телефону із дружиною. Вона пропонувала йому викликати таксі, але він із нею попрощався і сказав, що більше вона його не побачить.
У поліції також розповіли, що люди бачили, як чоловік йшов за зупинку, а згодом там знайшли його тіло. Слідів насильницької смерті виялено не було. Усі гроші та документи також були при ньому.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі