Біля Львова в магазині учаснику АТО розбили голову: момент зафіксований на камеру (ВІДЕО)

Нападник, ймовірно, перебував у стані наркотичного сп'яніння

ФОТО: скриншот з відео

Пізно ввечері, близько 22:00 год, поблизу Львова, у населеному пункті Малехів, трапилася конфліктна ситуація, яка переросла у бійку. Про це очевидці інциденту розповіли кореспонденту «Варти-1».

Зазначається, що в одному із місцевих магазинів з невідомих причин між двома покупцями виникла суперечка, внаслідок якої один з чоловіків спровокував бійку. Про це свідчать камери відеонагляду.

«Варті-1» з власних джерел стали відомі імена двох учасників, між якими виник конфлікт: Батюк Юрій, який є племінником  колишнього голови сільської ради Малехова Синківського В. В. та Дмитрів Олексій, який був учасником у зоні проведення антитерористичної операції .

Під час бійки, Юрій завдав тілесних ушкоджень Олексію, якого з важкою травмою голови госпіталізовано до медичного закладу. Також, очевидці стверджують, що племінник колишнього голови, ймовірно, був під дією наркотичного сп’яніння, проте спершу їхати на огляд для перевірки щодо наявності наркоречовин в крові на пропозицію патрульних відмовився. 

Але згодом, потерпіла сторона написала заяву у поліцію, після якої нападника затримали. Зауважимо, що після заяви тепер він буде зобов’язаний пройти огляд на стан сп’яніння.

Увага! Відео може містити кадри чутливого характеру.

Читайте також: раніше у Львові сталася масштабна бійка, є травмовані (ФОТО).

Обставини встановлюватимуть правоохоронні органи. Щодо цієї справи буде вестися слідство.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк