Біля Львова у ДТП постраждала дитина (ФОТО)
Хлопчика ушпиталили
В неділю 31 березня близько 18.20 у селі Ямпіль, Львівського району сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Про це інформує прес-служба поліції Львівської області
В ДТП постраждала дитина.
«Відбулось зіткнення автомобіля «Фіат», яким керувала жителька села віком 37 років з самокатом, на якому катався восьмирічний хлопчик, також місцевий мешканець. Внаслідок ДТП хлопчик отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню» - повідомили у поліції.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Поліцейські встановлюють обставини події.
Для довідки: Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі