Біля польського кордону вантажівка, що розчищала сніг, в'їхала в автобус Київ – Варшава (ФОТО)
Є травмовані
На Волині, неподалік українсько-польського кордону, у міжнародний автобус Київ – Варшава в’їхала вантажівка, що розчищала дорогу від снігу. Внаслідок аварії травмувались двоє людей. Про це повідомила прес-служба ГУНП у Волинській області.
Автопригода сталася вчора ввечері, 3 грудня, поблизу села Вишнів у Ковельському районі (це орієнтовно за 15 км від пункту пропуску «Ягодин»).
«39-річний житель цього ж району, керуючи автомобілем DAF, зіткнувся із рейсовим автобусом сполученням Київ – Варшава під керуванням 30-річного місцевого жителя», – повідомляють обставини аварії правоохоронці.
Внаслідок аварії водій та 46-річна пасажирка автобуса отримали тілесні ушкодження. Однак, вони не госпіталізовувались.
Фото: ГУНП у Волинській області
Читайте також: на трасі «Київ-Чоп» у ДТП загинув 18-річний хлопець (ФОТО)
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило травми). Санкція статті передбачає мінімум 51 тис. грн штрафу.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі