Біля "Рава-Руська" водій-іноземець пропонував хабар поліцейським (ФОТО)
Вчора вдень, несучи службу поблизу міжнародного пункту пропуску «Рава-Руська», патрульні помітили вантажівку, водій якої зробив зупинку на перехресті. Чоловіку вказали на його порушення і попросили документи для перевірки. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.
«Під час перевірки документів, іноземець вирішив спробувати домовитися з патрульними. Поліцейські 4 батальйону попередили водія про кримінальну відповідальність і повідомили, що на нього винесуть постанову за ч. 1 ст. 122 (порушення правил зупинки, стоянки) КУпАП», — повідомили у поліції.
Чоловік надав усі необхідні документи. Під час їх перевірки, патрульні побачили у паспорті водія 400 гривень. 28-річний водій вказав на ці кошти і сказав, що це це для того аби патрульні не складали адмінматеріал.
Цього разу поліцейські викликали слідчо-оперативну групу і водієві загрожує відповідальність за ст. 368 (пропозиція неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.
Зазначимо, що штраф за винесеною постановою, яку цей водій отримав, становить — 340 гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі