Біля Севастополя отримав пошкодження ще один російський корабель

Уже офіційно

Фото з відкритих джерел

Напередодні отримав пошкодження в Чорному морі поблизу окупованого Севастополя ще один корабель Чорноморського флоту рф «Павел Державин». Це офіційно підтвердив  Радіо Свободі речник ВМС ЗСУ, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук.

Він не може розповісти всіх деталей цього інциденту, однак офіційно може підтвердити, що цей корабель отримав пошкодження:

«Ви перші, кому я підтверджую це офіційно сьогодні, що він отримав пошкодження. Я не можу вам надати ніякої інформації щодо обставин цього інциденту, назвімо це так, але факт такий є».

Речник ВМС уточнив, що «Павел Державин» є кораблем російського флоту, хоча раніше український флот мав корабель з такою ж назвою:

«Вони мають однакову назву. Наскільки я пам'ятаю, ще до війни був такий цікавий момент. Я можу лише зазначити, що це не український корабель»
Раніше у пресі та місцевих Telegram-каналах повідомили, що на зовнішньому рейді Севастополя з невідомих причин підірвався патрульний корабель Чорноморського флоту росії «Павел Державін». У Telegram-каналі «Крымский ветер» підписники повідомили, що близько 10 години ранку було чутно звук вибуху. Керівниця пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк раніше зазначала, що в ЗСУ уточнюють, чи це правда, проте зауважила, що «все може бути».

В російському Міноборони ці дані не коментували.

Читайте також: в Україні з’явиться поштова марка з посланням «Русский военный корабль, иди н***й!» (ФОТО)

Для довідки: «Павел Державин» - Патрульний корабель, збудований 2016 року. Спущений на воду 21 лютого 2019 року. А 27 листопада 2020 року в Новоросійську патрульний корабель Павел Державин увійшов до складу Чорноморського флоту рф. Під час повномасштабної війни в Україні в червні 2022 року корабель посилив своє озброєння встановленим на ЗПС зенітним ракетним комплексом Тор-М2КМ.

Додамо, що в рф таких корветів на воді усього чотири – Василий Биков, Дмитрий Рогачов, Павел Державин і Сергей Котов.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена