Біля Суджі ЗСУ захопили склади боєприпасів, які призначалися для російського наступу
Наступ на Сумщину
Неподалік міста Суджа Курської області РФ захоплено склади боєприпасів, які призначалися для наступу російських терористів на Сумську область
Про це в коментарі для Nexta повідомив речник Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук.
Українські військові збираються не лише наступати в Курській області, а й утримувати позиції й будувати фортифікації.
«У Суджанському районі захоплені склади з матеріально-технічним забезпеченням та боєприпасами, які призначалися для групи військ »Північ«, яка мала наступати на Сумщині», - йдеться у заяві Сергія Братчука.
Читайте також: в Офісі президента прокоментували події у Курській області
Речник УДА «Південь» відзначив, що інформаційна тиша серйозно вплинула на успіх операції: «Росіяни були шоковані, їх застигли зненацька».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі