Білявки, валізи та гідрокостюми: як українські чоловіки втікають за кордон
Інформація від ДПСУ
За пів року прикордонники нарахували близько двох тисяч чоловіків, які різними способами намагалися втекти з України. Про це пише «ТСН».
Чоловіки ставали білявками, з нафарбованими губами і везли візочок з дитиною.
Одного з таких, зрадили руки, які були зовсім не жіночі.
«Був хлопчина, вдівся в жінку, це був не один випадок, їх було два чи три», — розповідає заступник начальника штабу Західного регіонального управління Держприкордонслужби Ігор Матвійчук.
На кордоні з Молдовою у машині у бейбі-боксі замість дитячих речей був 36 річний чоловік.
Ще чоловіки ховалися між валізами у багажниках, накривалися матрацами, купували гідрокостюми або ж човни, щоб через Дністер потрапити в Молдову. Бігли через зеленку і пропонували хабарі прикордонникам.
Правоохоронці виявили близько 2 тисяч чоловіків призовного віку, які хотіли втекти за кордон.
«Підробка документів — довідки про навчання, довідки про непридатність про проходження військової служби, також довідки про інвалідність, виготовлять підроблене свідоцтво про народження, стають багатодітними батьками», — зазначають у штабі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
Викрити ділків непросто, кажуть прикордонники. Хоч пропозиціями незаконного переправлення через кордон рясніє Інтернет, але ділки шифрують дані, уникають безпосередньої зустрічі, документи передають через камери схову.
«Я отримав дане свідоцтво про смерть своєї дружини вартістю 50 тисяч гривень через «Telegram»-канал з метою перетину державного кордону України», — говорить один із затриманих.
Зараз вартість фіктивних документів для незаконного перетину кордону може сягати й 15 тисяч доларів.
Нагадаємо, українка намагалася вивезти чоловіка за кордон у бейбі-боксі.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі