«Бісить»: Залужний різко відповів на заяви про «повільний контрнаступ»

Українські військові платять кров'ю за кожен метр просування на фронті

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував заяви деяких чиновників про «повільний контрнаступ ЗСУ». Він зазначив, що такі заяви його «бісять», пише The Washington Post.

 Генерал зауважив, що українські війська повинні випускати на фронті принаймні стільки ж артилерійських снарядів, скільки російські окупанти, однак через обмежені ресурси ЗСУ ворог іноді переважає вдесятеро.

Тому це мене «бісить», сказав Залужний, коментуючи оцінки про те, що довгоочікуваний контрнаступ розпочався повільніше, ніж очікувалося.

Головнокомандувач ЗСУ поінформував, що Сили оборони України щодня досягають певних позицій — навіть якщо це лише 500 м.

«Це не шоу, яке весь світ дивиться і на яке робить ставки чи щось таке. Кожен день, кожен метр дається кров'ю», – наголосив Залужний.

Він зазначив – для швидшого просування контрнаступу українському війську потрібно більше зброї, зокрема йдеться про винищувачі F-16 для того, аби досягти переваги у повітрі.

Раніше в розвідці спрогнозували терміни повної деокупації України.

«Без повного забезпечення ці плани взагалі нездійсненні. Але вони виконуються. Так, можливо, не так швидко, як хотілося б учасникам шоу, спостерігачам, але це їхні проблеми», – сказав генерал.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим