Битва за Часів Яр: у ЗСУ розповіли ситуацію навколо міста

Ворог намагається максимально використовувати свою перевагу в повітрі

ФОТО: ілюстративне

Начальник пресслужби 26-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олег Калашніков наголосив, що тактична ситуація поблизу Часового Яру постійно змінюється. Про це він сказав в етері телеканалу «Еспресо».

 «Сили оборони тримають оборону на цьому напрямку. Не можна сказати, що тільки ворог намагається штурмувати. Сили оборони також штурмують позиції противника, відбивають деякі оборонні рубежі росіян і вогневі точки. Тобто тактична ситуація досить динамічна, непроста і постійно змінюється», - розповів  Калашніков.

Він зазначив, щоворог намагається штурмувати поблизу Часового Яру, намагаючись максимально використовувати свою перевагу в повітрі.

«На сьогоднi ми бачимо наміри ворога саме в штурмових діях. Збільшилася кількість російських КАБів, які ворог намагається скидати на Часів Яр, на оборонні рубежі та позиції ЗСУ. Противник намагається максимально використовувати свою перевагу в повітрі. Досить щільно і на постійній основі працює артилерія рф, як ствольна, так і РСЗВ. Зараз росіяни намагаються тиснути нас будь-де. Вони шукають слабинку, намагаються продавлювати нас, застосовуючи безпосередньо як піхотні підрозділи, так і механізовану складову.», - додав пресофіцер 26-ї артбригади.

Читайте також: Сирський назвав дату, до якої окупанти хочуть захопити Часів Яр

За словами Калашнікова, ворог застосовує як важку бронетехніку, так і броньовані машини. Однак Сили оборони тримаються.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також