Бив ножем у голову: на Львівщині онук зарізав бабусю (ФОТО)
Жінка померла
Поліцейські затримали у Червонограді чоловіка, причетного до вбивства бабусі. Він під час конфлікту заподіяв жертві смертельні удари ножем. Про це, 27 травня, повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Так, 26 травня, о 19:10 год, до поліції надійшло повідомлення від мешканця Червонограда про те, що в одній із квартир на вулиці Львівській виявлено тіло жінки без ознак життя.
На місці правоохоронці виявили на тілі 73-річної місцевої мешканки множинні різані рани. Це, як у подальшому встановили медики, стало причиною смерті жінки.
«Проведеними заходами поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 27-річний онук загиблої. Встановлено, що між ним та бабусею виник конфлікт, під час якого зловмисник завдав жінці численні удари ножем у ділянку голови. Внаслідок отриманих травм, пенсіонерка померла на місці події», — повідомили у поліції.
Чоловік затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
У разі доведення провини, йому передбачає покарання — позбавлення волі на термін від семи до п’ятнадцяти років.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі