Бив палицею, бо корова паслась на стадіоні: на Львівщині суд виніс вирок старості села, звинуваченого в побитті бабусі (ФОТО 18+)

резонансна історія трапилася ще до війни, однак рішення прийняли лише зараз

Фото ілюстративне

Виправдувальний вирок виніс Сколівський районний суд Львівщини старості Козівської сільради Богдану Габрусю, якого обвинувачували у побитті пенсіонерки начебто через те, що її корова паслась на футбольному полі. Про це з посиланням на рішення суду пише zaxid.net

Суд дослідив матеріали справи та визнав Богдана Габруся не винним у пред’явленому обвинуваченні.

У вироку суду, який винесли у вересні 2023 року, йдетьсяЮ що старосту округу №1 Козівської сільської ради на Львівщині Богдана Габруся обвинувачували у тому, що у серпні 2021 року він побив 73-річну жінку, чия корова паслась на футбольному полі у селі Криве.

Богдан Габрусь начетбто спричинив пенсіонерці Христині Бугрінець, відповідно до висновку судово-медичного експерта, тілесні ушкодження:

  • переломи пальців,
  • перелом променевої кістки,
  • синці
  • садна на голові,
  •  руках,
  • грудях,
  • стегні
  • гомілці.

Потерпіла Христина Бугрінець у лікарні, показувала садна на тілі журналістам

У суді Богдан Габрусь свою провину не визнав та розповів, що 27 серпня 2021 року проходив повз село Криве та побачив на стадіоні прив’язану корову. Він взяв її за ланцюг та повів через шкільне подвір’я на центральну дорогу. У цей час біля школи зявилась власниця корови, яка покликала тварину до себе і корова пішла до неї. Обвинувачений заявляє, що не бив пенсіонерку, а вона сама впала на плиту біля школи.

Сам Богдан Габрусь заявив, що подивився у сторону пенсіонерки та побачив, що вона впала, потім піднялась та пішла з коровою, вигукуючи в його сторону нецензурні слова. Обвинувачений стверджує, що не звертав на це уваги, бо знає жінку як людину, яка «постійно влаштовує скандали через свою корову». На його думку, травми жінка могла отримати внаслідок того, що корова зачепила її ланцюгом.

Потерпіла Христина Бугрінець у суді заявила, що Богдан Габрусь обзивав її та бив дерев’яною палицею. Після цього жінка прийшла у магазин та попросила продавця її сховати, заявивши, що її побив староста села. Вона також подзвонила у поліцію та згодом була госпіталізована у лікарню.

Справу розглянув суд, який встановив недотримання процедури визначення групи прокурорів у кримінальному провадженні. Отже, суд вважає, що під час досудового розслідування було порушення кримінального процесуального закону відтак усі докази, які зібрані під час досудового розслідування і надані суду, є недопустимими.

Суддя Андрій Брона визнав Богдана Габрусь не винним у пред’явленому обвинуваченні та виправдав через недоведеність, що в його діянні є склад кримінального правопорушення.

Читайте також: Староста села на Львівщині побив бабусю, яка випасала корову на стадіоні

Зазначено, що на вирок ще може бути подана апеляція.

varta1.com.ua: Новини