Бійці «Російського добровольчого корпусу» показали свій новий захід на Бєлгородщину і закликали чекати на них в інших містах (ВІДЕО)

Російські військові записали відеоролик на фоні поштового відділення «Пошти Росії»

Фото: скриншот | Бійці РДК знову на російській території

Російські військові кажуть, що вогонь боротьби розпалюється по всій території РФ, тому вони закликали чекати на них в інших населених пунктах.

Бійці «Російського добровольчого корпусу» опублікували відео з населеного пункту Глотове, що розташоване в Бєлгородській області, інформує «Фокус».

Відео опубліковано в їхньому телеграм-каналі.

Російські військові записали відеоролик на фоні поштового відділення «Пошти Росії». У дописі іронізують, що цього разу їм не треба нікому доказувати, що звернення зняте не в Київській області, а в РФ.

«Ми знову на батьківщині. Докази прямо за моєю спиною. Вкотре ми заходимо на територію Росії з боями або тихо — це вже неважливо. Вогонь боротьби розпалюється по всій країні. Чекайте нас і у вашому населеному пункті», — заявив командир підрозділу Денис White Rex.

Додамо, населений пункт Глотове розташований приблизно за 4 км від української території. Окрім цього, військові публікували кадри, як вони заїжджали на російську територію під ворожими обстрілами.

Приблизна відстань між Глотовим і українською територією Фото: deepstatemap.live

Читайте також: у Брянській області відбулися заворушення російських повстанців.

Нагадаємо, 25 травня в ГУР заявили, що внутрішні конфлікти в РФ стають щоразу масштабнішими. Російські добровольці діють самостійно, за словами Юсова, українська сторона лише спостерігає за процесом.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий