Бізнес на війні: молодик з Житомирщини збирав гроші на бронежилети, але витрачав на їх на розваги

Кримінал УКРАЇНА

Шахрай витратив 60 тис грн на розваги, які благодійники перерахували для амуніції ЗСУ

На Житомирщині поліція розслідує шахрайство з волонтерською допомогою на понад 60 тисяч гривень.

Як повідомляє Нацполіція України, мешканця Новоград-Волинського району поліцейські обґрунтовано підозрюють у шахрайських діях з коштами на допомогу для потреб військових. Зловмисник назвався волонтером і на свій розсуд скористався грошима київських благодійників.

Попередньо встановлено, що окремі столичні товариства відгукнулись на пропозицію допомогти військовослужбовцям у придбанні необхідної амуніції. 25-річний мешканець Новоград-Волинського району через соціальні мережі розмістив оголошення про наявність необхідних бронежилетів, шоломів та іншого спорядження. Однак, отримавши на свій рахунок кошти, розпорядився ними для власних розваг.

Відтак, у період з 23 по 29 березня, на його рахунки обидва товариства перерахували загалом понад 60 тисяч гривень.

За фактом шахрайства у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України) поліцейські відкрили кримінальне провадження, у ході якого з’ясовують всі обставини та призначили низку необхідних експертиз.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також