«Блискуча операція»: Ігнат розповів, як системи Patriot за 5 хвилин знищили одразу 5 російських бортів
Речник Повітряних сил додав, що ворожі борти згодом збивали і над Чорним морем, після чого окупанти стали більш обережними з польотами
Речник Повітряних сил Юрій Ігнат підтвердив знищення п’яти бортів російської авіації над Брянською областю в травні 2023 року із ЗРК Patriot. Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Новинарня».
Він зазначив, що «завдяки нестандартним діям» підрозділи ЗРК Patriot за п’ять хвилин знищили одразу п’ять бортів - винищувач Су-34, один Су-35, два гелікоптери Мі-8МТПР-1 і ще один Мі-8.
«Це була блискуча операція під керівництвом командувача Повітряних Сил. Завдяки нестандартним рішучим діям підрозділи ЗРК Patriot за п’ять хвилин знищили одразу п’ять бортів на Брянському напрямку, звідки вони тоді бомбардували керованими авіабомбами наші північні регіони. Я називаю це жартома »Брянська різня", – сказав він.
Речник Повітряних сил додав, що ворожі борти згодом збивали і над Чорним морем, після чого окупанти стали більш обережними з польотами.
«Ще Одеса була. Над Чорним морем був збитий ще один Су-35. Це трапилося через деякий час після подій у Брянській області. І після цього вони на деякий час перестали там літати, бо зрозуміли, що там небезпечно, можуть збити. Комплекс Patriot – це такі можливості!», – зазначив Ігнат.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- У Львові шахед атакував СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
Коментарі