Близько 90 % знищеного громадського транспорту Маріуполя не підлягає ремонту — міська рада
На відновлення того рівня, що було — необхідні сотні мільйонів інвестицій та до 3-х років роботи
У Маріуполі знищена вся інфраструктура громадського транспорту, близько 90 % не підлягає ремонту.
Про це повідомила Маріупольська міська рада.
Відновлення того рівня інфраструктури, яка була до війни, необхідні сотні мільйонів інвестицій та до 3-х років роботи.
Окупанти знищили майже весь транспорт, який було закуплено за останні п’ять років. 259 автобусів, тролейбусів та трамваїв пошкоджено, близько 90 % повністю знищені та не підлягають оновленню. Більш-менш вцілілий транспорт окупанти намагаються відремонтувати та відправляють його в Донецьк.
“Лише за п’ять років нам вдалося побудувати сучасну транспортну модель. Закупили комфортабельні автобуси та тролейбуси, запустили нові маршрути. Вже почали ремонт депо, яке мало стати найкращим в Україні. Маріупольці нарешті отримали у рідному місті європейський рівень сервісу. Росіяни все це цинічно знищили. Тепер вони ще й вивозять вцілілий транспорт до Донецька. А маріупольцям дають застарілі автобуси. Таке їх “визволення”, яке ґрунтується на руйнації та знущанні з мешканців”, — зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко.
Нагадаємо, що у Маріуполі знайшли нову братську могилу (ВІДЕО).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі